Blues/Rock/Metal

Ruszmy to forum w końcu troszke... pomóżcie, logujcie sie i piszcie może nam sie uda...


#1 2008-06-09 10:47:17

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Hey w Sandomierzu

no koncert byl wspanialy. Kasia jak zwykle zaspiewala pieknie. I jak zwykle z trema... jesli zalwazyliscie Kasia zawsze ma rece opuszczone i zaciska piesci albo zaciska bluze czy cos co ma na sobie no to wracajmy do ogolu... Tytuly ktore znalem to: A ty?, Zobaczysz (lezka poleciala i troszke w innym repertuarze), Zazdrosc, zaczynali Muka!, jakis cover Pj Harvey, grali jako przedostatnie [sic!] podczas ktorego Kamcia zadzwonila do mnie a po nim Moja i Twoja nadzieja przy ktorej sie rozplakalem oraz ten krzyk Kasi ktory wywolywal ciarki na plecach chociaz nie az taki jak Rysia ale piekny i szukalem dlugowlosego faceta ktory wyskoczy na scene ;( a akurat grali na bloniach papieskich a tam zalala powodz pare lat temu wiec bylo na miejscu. No i wywolywanie na bisy udalo nam sie i wyszli ponownie zagrali cover The Zombie i Teksanski wersje z Unplugged no i biegiem pod namiot i czekac na Kasie po autograf i sie doczekalem ale napalone 13 tam byly ktore znaly 2-3 utwory i wielkie fanki... szczerze to mnie to wkurza troche wpadaja w pogo, pchaja sie na czlowieka, nie umieja sie bawic, piszcza za uszami jakby Lennon zmartwychwstal albo Harrison no ale coz taka mlodziez jednym slowem koncert krotki ale swietny. Potem na zamek na meczyk i do domciu

edit:
Pj Harvey to bylo Angelene a The Zombies Time of the season dziekuje jeszcze raz Malgi za tytuly
a jeszcze Luli Lali, Dolly, Morf&na, Mówię grali jakbym mogl zapomniec... Jak tylko dorwe setliste to napisze


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl