Blues/Rock/Metal

Ruszmy to forum w końcu troszke... pomóżcie, logujcie sie i piszcie może nam sie uda...

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-22 23:28:46

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Zdrowa Woda i Oddział zamknięty w Sandomierzu

Oddział już zamknięty jest
no to szybko Zdrowa Woda swietnie... Partyzant pokazal klase sama w sobie a drugi gitarzysta tez niczego sobie...
Zagrali m.in. Piwo, Wino, Nie boj sie milosci, Twoj szept (z tappingiem Partyzanta na poczatku), Nie opuszczaj tego miasta, Hu¶tawka, Sweet home alabama (z polskim tekstem), Lina, Ulicznik, Bractwo, Częstochowa '83 tyle pamiętam.
No a Oddział pokazal oczywiscie klase i Czarek Zybała potrafi zastapic godnie Jaryczewskiego, Wajka, Walewskiego, Czyżewskiego i innych ktorych nie wymieniam bo z nimi nie nagrali plyty dlugograjacej (tak mi sie zdaje)
i na szybko co pamietam: zaczeli od Ten wasz swiat, Zabijać siebie, i lece z pamieci Party (zaprosil Czarek 10 dziewczyn na scene i zrobili prywatke ), Andzia i ja, bodajze Rzeka, Szkola naszym zyciem jest, Gdyby nie ty, Horror, Uszy, Ich marzenia (jesli sie nie myle) i na bis Obudz sie (podczas instrumentalnej koncowki Czarek zamienil sie z perkusista ) i Oddzial (z dluga wymiana zdan gitarzystow) a reszte nie kojarze tytulow

Ostatnio edytowany przez kaczka6661 (2008-06-25 21:24:36)


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl