Blues/Rock/Metal

Ruszmy to forum w końcu troszke... pomóżcie, logujcie sie i piszcie może nam sie uda...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-28 17:54:45

Kamala

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 138
Punktów :   

Metallica

Metallica...Starsze albumy są chyba lepsze. Ale ogólnie mówiąc, jak dla mnie ok
Najbardziej do gustu mi przypadły: The Unforgiven II, One, Fade To Black, Sad But True i Nothing Else Matters.

Offline

 

#2 2009-10-25 18:54:23

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Metallica

Fade to black, Call of ktulu, To live is to die, Escape, Turn the page, Unforgive, Unforgiven II, Unforgiven III, Sad but true, Nothing else matters, One, The day thath never comes, Cyanide, Tuesday's gone, Attidute, My friends of misery i inne
no i z plyt Ride the lightning, Masterka, And justice i no czarny album reszte to..... kazdy zna moje slowa bardzo dobrze

edit:
mamy juz przeciek nowej plyty... jak narazie to fajnie brzmi... na pewno lepiej niz ostatnia plyta...

i zgodze sie z Toba Kamila starsze sa lepsze ale nowe tez nie sa zle... niedawno zapoznalem sie w koncu z cala dyskografia i powiem ze te po czarnym albumie takze sa dobre...

edit2:
mala autoreklama nie zaszkodzi
http://www.deathmagnetic.pl/
od jakiegos czasu dostalem tam stanowisko redaktora, polecam dzial "opis sprzetu" w calosci moja inicjatywa, juz za niedlugo tam bedzie sprzet Roba i Larsa czyli tych ktorych brakuje (owy baner do dzialu jest pod ankieta) a jezeli ktos chce moze takze zglosic sie na redaktora, admini szukaja nowych ktorzy chca sie wykazac bo troche brakuje rak do tlumaczenia tekstow, newsow... a 2 nowych niestety gdzies zaginelo w akcji, mamy jednego ktory fajnie pisze... i kilku oczywiscie juz doswiadczonych redaktorow...


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#3 2009-10-25 19:18:43

jasioolek

Użytkownik

Skąd: Połczyn-Zdrój
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: Metallica

Ostatnio już trochę z Kaczką podyskutowaliśmy o Metallice...
Moje czołowe piosenki to Seek&Destroy, Motorbreath, And Justice for All..., One, The day that never comes, cover Whiskey in the Jar, Nothing else matters, Jump in the fire. Cenie sobie 'Tallicowe gitary i wokal Hatfielda. Przygode z zespołem zacząłem w sumie nie dawno, więc wiele do powiedzenia o nim nie mam. Ale w miare możliwości wypowiadam się.

Ostatnio edytowany przez jasioolek (2009-10-25 19:19:27)

Offline

 

#4 2009-10-28 20:09:40

linka

Użytkownik

968392
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Metallica

Nie ma chyba piosenki, której bym nie lubiła Najbardziej lubię słuchać Nothing else matters, Seek&Destroy


"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się
a będzie tak jak chcesz.."

Offline

 

#5 2009-10-28 20:13:07

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Metallica

http://www.deathmagnetic.pl/opisy-sprzetu-metalliki/
juz jest w calosci caly dzial zrobiony dzieki mnie i mojemu wkladowi wiec zapraszam... ogolnie polecam ta strone, mozna wiele sie dowiedziec...


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#6 2009-10-28 20:33:02

linka

Użytkownik

968392
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Metallica

Kaczka6661 napisał:

http://www.deathmagnetic.pl/opisy-sprzetu-metalliki/
juz jest w calosci caly dzial zrobiony dzieki mnie i mojemu wkladowi wiec zapraszam... ogolnie polecam ta strone, mozna wiele sie dowiedziec...

Naprawdę super stronka ! Oj można, dużo ciekawych informacji dzięki


"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się
a będzie tak jak chcesz.."

Offline

 

#7 2009-10-28 20:34:15

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Metallica

od razu mowie ze nie moja, ja tylko zostalem mianowany na redaktora bo poszukiwali po prostu ludzi do robienia artykulow czy tlumaczneia newsow wiec sie zglosilem


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl