Blues/Rock/Metal

Ruszmy to forum w końcu troszke... pomóżcie, logujcie sie i piszcie może nam sie uda...


#1 2008-07-04 10:45:03

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Strona o Ryśku Riedlu

Kto jeszcze nie byl na tej stronie to zapraszam chyba ze z tej strony trafil na to forum :
http://dzemik.dbv.pl/


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#2 2009-10-25 19:29:41

linka

Użytkownik

968392
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Strona o Ryśku Riedlu

Bardzo podoba mi się ta strona (nie tylko przez to, że zajmujesz się nią Ty Kaczka ) między innymi przez szeroki wachlarz informacji na temat Ryśka i Dżemu. Każdy znajdzie coś dla siebie, jest wiele ciekawostek. Właśnie dzięki tej stronie odkryłam kilka ciekawych informacji na temat Dżemu i Ryśka (nie powiem co, bo aż wstyd się przyznać) . SUPER, że strona powstała. Ukłony dla tych, którzy stworzyli to dzieło

Ostatnio edytowany przez linka (2009-10-25 20:21:10)


"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się
a będzie tak jak chcesz.."

Offline

 

#3 2009-10-25 19:43:27

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Strona o Ryśku Riedlu

za ogolny pomysl naleza sie Arturowi (R2) bo to on mnie zachecil, on postawil ta stronke, ja tylko informacje i ogolna szate, podziekowanie dla Tete i Inki za wywiady, podziekowania dla Kamali najwieksze, za wsparcie i pomoc jaka sie przysluzyla mi... troche stronka umarla no bo wiadomo, zadnych newsow nie dodamy, no bo nie ma takowych newsow niestety...
a przyznaj sie, co sie wywiedzialas? moge jeszcze dopoweidziec co chcesz, bo tam odnosnie samego dzemu cos mozna dopowiedziec nie tylko Ryska

a i jeszcze podziekowania dla Karoliny Riedel ktora wsparla Nasza strone... tak, tak jakbyscie nie wiedzieli sama Karolina byla na tej stronie i to dzieki Karolinie sa tam 2 zdjecia w galerii z nia...


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#4 2009-10-25 20:14:37

linka

Użytkownik

968392
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Strona o Ryśku Riedlu

Kaczka6661 napisał:

za ogolny pomysl naleza sie Arturowi (R2) bo to on mnie zachecil, on postawil ta stronke, ja tylko informacje i ogolna szate, podziekowanie dla Tete i Inki za wywiady, podziekowania dla Kamali najwieksze, za wsparcie i pomoc jaka sie przysluzyla mi... troche stronka umarla no bo wiadomo, zadnych newsow nie dodamy, no bo nie ma takowych newsow niestety...
a przyznaj sie, co sie wywiedzialas? moge jeszcze dopoweidziec co chcesz, bo tam odnosnie samego dzemu cos mozna dopowiedziec nie tylko Ryska

a i jeszcze podziekowania dla Karoliny Riedel ktora wsparla Nasza strone... tak, tak jakbyscie nie wiedzieli sama Karolina byla na tej stronie i to dzieki Karolinie sa tam 2 zdjecia w galerii z nia...

Dlatego piszem -

linka napisał:

SUPER, że strona powstała. Ukłony dla tych, którzy stworzyli to dzieło

na razie nie zdradzę czego nie widziałam, ale obiecuje, że z czasem się przyznam

Kaczka6661 napisał:

a i jeszcze podziekowania dla Karoliny Riedel ktora wsparla Nasza strone... tak, tak jakbyscie nie wiedzieli sama Karolina byla na tej stronie i to dzieki Karolinie sa tam 2 zdjecia w galerii z nia...

o a nad tym się zastanawiałam skąd macie zdjęcia Karoli z Rysiem. To już wiem

Ostatnio edytowany przez linka (2009-10-25 20:20:36)


"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się
a będzie tak jak chcesz.."

Offline

 

#5 2009-10-25 20:28:04

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Strona o Ryśku Riedlu

wszystkie zdjecia sa wrzucone za zgoda autorow, niestety udalo mi sie z p. Linderem wywiad zorganizowac ale co do zdjec to niestety mi ich nie przeslal a szkoda, czekalem dosc dlugo i sie nie doczekalem, najlepiej mi sei z Partyzantem gadalo, z p. Falinskim tez bardzo milo chociaz nie bylo latwo o wywiad, p. Winder super gosc, zawsze znalazl dla mnie czas, na kazdego maila mi odpisal... jeszcze przydaloby sie dojsc do Giera i Bastka ale to jest obawiam sie trudne, do Giera dostalem od kogos numer komorki ale wywiad przez telefon to tzeba miec pare setek na koncie niestety i dyktafon dosc sporawy w komorce zeby nie zgubic ani slowka...


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#6 2009-11-21 12:19:33

Kamala

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 138
Punktów :   

Re: Strona o Ryśku Riedlu

Napiszę w tym temacie, skoro on dotyczy stronki, to może też dotyczyć forum.
Dzięki wszystkim, którzy tu wchodzą i co nieco piszą, ale zachęcam do tworzenia nowych tematów i rozkręcenia forum. Jeśli macie znajomych zainteresowanych taką muzyką i sprawami, o jakich tu była mowa, dajcie im linka, może wkręcą się tu do nas.

Offline

 

#7 2009-11-29 12:20:25

Miśkq

Użytkownik

Skąd: Okolice Płocka
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Strona o Ryśku Riedlu

Świetna strona. Mnóstwo informacji. Koncerty, płyty jak dla mnie świetne.


"Tylko twa wiara pomoże Ci
wiara i siła by wygrać z tym,
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzień "

Offline

 

#8 2011-02-15 11:00:34

magda001

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Strona o Ryśku Riedlu

nie moge znaleść tych zdjęć.czy ktoś może mi napisać jak mam je znaleść

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl