Blues/Rock/Metal

Ruszmy to forum w końcu troszke... pomóżcie, logujcie sie i piszcie może nam sie uda...


#1 2009-11-24 18:42:25

Miśkq

Użytkownik

Skąd: Okolice Płocka
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 35
Punktów :   

Hey

Co myślicie o tym zespole? Jaka jest wasza ulubiona piosenka? Ja uwielbiam "muke"


"Tylko twa wiara pomoże Ci
wiara i siła by wygrać z tym,
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzień "

Offline

 

#2 2009-11-24 19:27:28

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Hey

najbardziej uwielbiam Fire i Ho... utworow duzo mam ulubionych, np misie, katasza, ho, moja i twoja nadzieja, shizofrenic family, zazdrosc, teksanski, mimo wszystko itd itd itd... wole okres oczywiscie za kadencji Banacha chociaz Hey po jego odejsciu tez trzymal poziom, nowa plyta troche mnie zaskoczyla, dobre teksty ale malo gitarowa, za duzo elektroniki w niej, przesluchalem raptem ze 3-4 razy, brakuje mi tego Hey'a z poczatku lat 90 jednak...


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#3 2009-11-24 19:37:54

Kamala

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 138
Punktów :   

Re: Hey

"teksański", "moja i twoja nadzieja", "zobaczysz", "mimo wszystko", "[sic!]" to jedne z moich ulubionych, jeśli chodzi o hey

Offline

 

#4 2009-12-01 18:08:46

Miśkq

Użytkownik

Skąd: Okolice Płocka
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Hey

Kaczka6661 napisał:

najbardziej uwielbiam Fire i Ho... utworow duzo mam ulubionych, np misie, katasza, ho, moja i twoja nadzieja, shizofrenic family, zazdrosc, teksanski, mimo wszystko itd itd itd... wole okres oczywiscie za kadencji Banacha chociaz Hey po jego odejsciu tez trzymal poziom, nowa plyta troche mnie zaskoczyla, dobre teksty ale malo gitarowa, za duzo elektroniki w niej, przesluchalem raptem ze 3-4 razy, brakuje mi tego Hey'a z poczatku lat 90 jednak...

Nosowska wielokrotnie wypowiadała się na temat płyty i twierdzi że nie będzie się w niej ograniczać co do stylu...stad tyle elementów elektroniki.


"Tylko twa wiara pomoże Ci
wiara i siła by wygrać z tym,
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzień "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.piesku.pl www.wierszek.pl materace koło