Blues/Rock/Metal

Ruszmy to forum w końcu troszke... pomóżcie, logujcie sie i piszcie może nam sie uda...


#1 2009-12-01 18:05:24

Miśkq

Użytkownik

Skąd: Okolice Płocka
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 35
Punktów :   

Muzyka naszego dzieciństwa.

Każdy z nas ma na pewno wspomnienia związane z muzyką. Coś czego słuchał jak był mały bądź sprawiało mu przyjemność słuchanie jakiejś piosenki .Oczywiście sam nie jestem dorosły ale pamiętam że jeszcze gdy miałem 10 lat z ogromną przyjemnością słuchałem Scatmana, Capitana Jacka , czy też piosenki zespołu Scorpions wind of change.


"Tylko twa wiara pomoże Ci
wiara i siła by wygrać z tym,
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzień "

Offline

 

#2 2009-12-01 18:27:09

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Muzyka naszego dzieciństwa.

znam Captain Jacka, a piosenki ktore przypominaja mi dziecinstwo to m.in. Smells like teen spirit, Milk, toast and honey zespolu Roxette, Sweet dreams zespolu Eurythmics, pare utworow a-ha, jest tego troche, nie pamietam, ale sa utwory ktore jakbym teraz uslyszal to by mi przypomnialy jak bylem taki maly gowniarz i gdzies tam uslyszalem w radiu czy gdzies i zostaly w pamieci, a pamietam jeszcze jak z bratem sluchalem czesto Another day in paradise Phila Collinsa


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#3 2009-12-02 15:40:52

Miśkq

Użytkownik

Skąd: Okolice Płocka
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Muzyka naszego dzieciństwa.

Ja teraz bardzo lubię wracać do takiej starej muzyki. Mówię o latach 90. Chyba piosenką jaka najbardziej mi się z tym co w dzieciństwie słuchałem kojarzy  to Babbylon zoo-spaceman


"Tylko twa wiara pomoże Ci
wiara i siła by wygrać z tym,
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzień "

Offline

 

#4 2009-12-02 16:22:30

Kaczka6661

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 247
Punktów :   

Re: Muzyka naszego dzieciństwa.

kiedys mialem jakas plyte Captain jacka... w ogole to jeszcze znienawidzona przez Kame Rivers on the babylon tez pamietam z dawnych lat... zespolu Bony M jakby ktos nie kojarzyl... zreszta to jest psalm i nawet 2tm2,3 zrobilo polska wresje (oczywiscie nie przerobke tego tylko wlasna) tego utworu...


"Mama powiedziała mi,
że każdy ma swojego anioła
każdy ma i bedzie go miał"

Offline

 

#5 2009-12-03 20:33:50

Miśkq

Użytkownik

Skąd: Okolice Płocka
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Muzyka naszego dzieciństwa.

Capitan Jack to właściwie techniawa jest a ja techna nie znosze ale gdy słucha się takich utworów jak No limit czy Sand Storm to naprawdę da się tego słuchać.


"Tylko twa wiara pomoże Ci
wiara i siła by wygrać z tym,
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzień "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plNarty gigantowe www Detoksykacja alkoholowa